• Subcribe to Our RSS Feed

O nas

Kaizen Way Software zajmuje się doradztwem informatycznym dla małych i średnich przedsiębiorców. Naszym celem jest rozwiązywanie problemów w Waszych firmach za pomocą łatwych w obsłudze programów w przystępnej cenie.

Chcemy pomagać mikro, małym i średnim firmom w komputeryzacji biznesu. Nowoczesne oprogramowanie nie jest zarezerwowane dla największych.

Kaizen Way Software kieruje się filozofią kaizen. Nasze działania, jak i charakterystyka naszego oprogramowania koncentruje się na maksymie: małymi krokami ciągle do celu. Wierzymy, że ewolucja jest naturalną, bezpieczną metodą rozwoju firmy, dlatego nasze oprogramowanie dokonuje ewolucji w obszarach, gdzie można wykorzystać komputery.

Kaizen mobilizuje nas do tego aby programy dostarczane klientom były innowacyjne, łatwe w użyciu, przyjazne użytkownikowi, bezpieczne, pozwalały obniżać koszty i co najważniejsze by małych i średnich przedsiębiorców było na nie stać. Chcemy być Twoim partnerem – jesteśmy otwarci na sugestie dotyczące obecnych programów, usług jak i chcemy usłyszeć w jakich obszarach moglibyśmy pomóc.

Ignorując konieczność drobnych zmian(ewolucji), narażasz się na przeprowadzenie radykalnych kroków(rewolucję), które mogą pogrążyć Twoją firmę.